İSTANBUL TESİSAT
Vitra Rezervuar İç Takımı

Vitra Rezervuar İç Takımı

17-08-2013 19:19 ibrahim Su Tesisat Arızaları
Vitra Rezervuar İç Takımı

Klozetinizden su sızmasına neden olan bozuk rezervuar iç takımlarını bir an önce değiştirin. Sızıntı olmasının hem banyonuzda ıslaklığa neden olacağı, hemde ay sonunda faturanıza yansıyacağını unutmayın. İstanbul tesisatı arayın İstanbulun her yerinden 1 saat içinde tamiratınızı yapalım. 0212 515 61 59

Su sızıntısını engelleyelim: Klozetimizdeki sızıntı, su faturalarımızı bir hayli kabartabilir. Su sızıntısını önlemek için çabucak yapabileceğimiz tamirler içinde, bir zinciri kısaltma ya da şamandıra klipsini ayarlamak olabilir. Bunlar kolay ve vakit almayan çözümlerdir. Sorunu belirleyelim: Bir klozetteki sızıntıyı belirlemek kolaydır. Hiçbir alet gerektirmez, yalnızca rezervuar bloğuna ihtiyacımız olacaktır. Rezervuar bloğu suyla tepkimeye girerek renk veren kimyasal maddelerden oluşur. Rezervuarın temizlenmesini sağlayan malzemedir. Rezervuar suyunu da renklendirdiği için sızıntıyı daha kolay fark edebiliriz. Yeşil ya da mavi olması tavsiye edilir.
Sağlığımız için
Klozetin üzerinde çalışmaya başlamadan önce bir çift lastik eldiven takıp, rezervuarı bir dezenfektanla baştan aşağıya temizleyelim.

Yorum yap

 
Image verification