İSTANBUL TESİSAT
SU KAÇAK TESPİT FİYATI - İSTANBUL TESİSAT su kaçağı

SU KAÇAK TESPİT FİYATI - İSTANBUL TESİSAT su kaçağı

10-08-2013 14:29 H. İbrahim Su Kaçağı
SU KAÇAK TESPİT FİYATI - İSTANBUL TESİSAT su kaçağı

Su kaçak cihazı, su sızıntısı yer tespit fiyatı, su kaçağı tespit fiyatı, su kaçağını bulan makina, su sızıntısı tespit eden cihaz, bilgisayarlı su kaçak arama, kameralı su kaçak arama, bilinmeyen su kaçakları, su tesisat arızası

EVİNİZİ KIRMADAN SU KAÇAĞININ

NOKTASAL OLARAK YERİNİ BULUYORUZ.

BİZİ ARAMADAN EVİNİZİ KIRDIRMAYIN!...

SU KAÇAK CİHAZI VE KAMERALI SİSTEMLER KULLANILARAK SU SIZINTISININ YERİNİ BULUP ONARIYORUZ

EV VEYA İŞYERLERİNİZDE UZMAN KADROMUZ İLE SU KAÇAĞI TESPİTİ YAPIYORUZ. SU SIZINTISININ NEREDEN GELDİĞİNİ BİLGİSAYARLI CİHAZLARLA ve KAMERALI SİSTEMLERLE TESPİT EDİYORUZ.

REFERANSLARIMIZI GÖRMEK İÇİN TIKLAYIN

 

MÜŞTERİ YORUMLARINI OKUMAK İÇİN TIKLAYIN

Su kaçağında niçin mi İstanbul Tesisat?

Günümüz şartlarının getirdiği zorunluluklardan dolayı küçük bir apartmanı bazen 15 - 20 aile ile paylaşmak zorunda kalıyoruz. Hali ile apartman yaşamında en büyük sıkıntılardan biri de insanların birbiri ile uyum içerisinde yaşamasını sağlamak. Dairelerde yaşanan bazı sıkıntılar hali ile apartman sakinlerinin komşuluk ilişkilerine de yansıyor. Bunların en başında geleni ise su sızıntıları, başka bir tabirle su kaçağı ve ne yazık ki bu tür sıkıntılarda çözüm arayışları da genellikle sonuçsuz kalıyor. Çünkü en başta su sızıntısının yani kaçağın yerinin tespiti başlı başına bir sorun oluyor. Su kaçağı tespit edilebilmiş bile olsa bunun daire sakinlerine korkunç bir maliyeti oluyor. Çünkü kaçaklar genellikle eski yöntemler ve usullerle bulunmaya çalışıldığından ancak birkaç denemeden sonra bulunabiliyor. Buda dairenizi su kaçağı tespiti esnasında adeta kazı yapılmış bir inşaat haline çeviriyor. Fayanslar, parkeler, seramikler yani tüm döşemeler belki yeniden döşeniyor. Üstüne birde bu tadilatın yorgunluğunu, ustaların maliyetini ekleyince ortaya ciddi bir maliyet çıkıyor. Ama insanlar bir yandan da bu su kaçağı sorununu çözmeye mecburlar. Aksi takdir de haklı olarak apartman sakinlerinin şikâyet ve serzenişlerini dinlemeye mahkûmlar. Asıl ilginç olansa birçok insanın bu kadar maliyet ve yorgunluğu göze alarak yaptırdıkları tespit sonucunda su kaçağının kendi dairelerinden kaynaklanmadığı gerçeği ile yüz yüze kalmaları. Ama artık bu sıkıntılara katlanmanız için hiçbir sebep yok. Çünkü artık su sızıntıları ya da diğer adı ile su kaçağı tespit işi ne eskisi kadar maliyetli nede zahmetli. Üstelikte noktasal tespit ile belki dakikalar içinde sorununuzun çözüme kavuşması mümkün. Yapmanız gereken ne mi? Sadece İstanbul Tesisatı arayarak bir randevu almak ve profesyonel ekibimiz teknolojik cihazları ile işini yaparken evde kahvenizi yudumlamak. Tadilat yok, gürültü yok, korkunç maliyetler yok. Kanal görüntülüme kameralarımız ile atık su gider borularınızda herhangi bir sızıntı olup olmadığı gözlenebilir.

Daire içi su kaçak tespiti veya su sızıntısı probleminiz varsa su kaçak makinesiyle ustalarımız evinize zarar vermeden sizlere son sistem teknolojiyle kesin bir çözüme ulaştırır. Kaçak arama makinesiyle sızıntının yerini tespit ederek dilerseniz onarımını da yapar. İstanbul tesisat olarak profesyönel ekibimizle ve teknolojinin de gücünü kullanarak sizlere hizmet vermeye hazırız. bize ulaşıp servis formu doldurmanız yeterli olacaktır.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Yorum yap

 
Image verification