İSTANBUL TESİSAT
Su Kaçağını Bulan Cihaz ve Makina

Su Kaçağını Bulan Cihaz ve Makina

23-08-2013 10:24 ibrahim Su Tesisat Arızaları
Su Kaçağını Bulan Cihaz ve Makina

Su kaçakllarını bulma için eski yöntemlerle kırıp dökmek tarihe karıştı. Su kaçağını tespit eden cihazlar sayesinde kırma olayı olmadan sorununuz kökünden hallediliyor. Su sızıntısını tespit eden makina, su kaçağını bulan cihaz, kameralı su kaçak arama yapan firma, kırmadan su kaçağını bulan firma sizi bu yükten kurtarıyor.

Su sızıntılarını noktasal tespit eden cihaz ve kameralara sahip olan firmamız istediğiniz gün ve saatte size hizmet vermektedir. Firmamızdan randevu alındıktan sonra tespit ekibimiz konutunuza gelir ve atık su tesisatı ve temiz su tesisatını kontrol eder. Su sızıntı tespit dedektörleri ile temiz su tesisatını kanal ve boru görüntüleme kameraları ile atık su borularınızı görüntüler dilerseniz boru içerisini kayıt yapar ve görüntüyü size verir. Borularınızın içerisindeki tıkanmaları meyil olmayan boruları tespit eden kamera ve teknolojiye sahibiz. Bizi referanslarımızdan daha detaylı inceleyebilirsiniz. Su kaçak hizmetimiz hakkında daha geniş bilgi almak için bizi 0212 515 61 59 numaralı telefondan arayabilirsiniz. Haftanın 7 günü hizmet veren firmamız bulunamayan su kaçağı için herhangi bir ücret talep etmiyor.

Evinizi kırmadan dökmeden su kaçağının noktasal yerini tespit ediyor ve onarımını yapıyoruz. Su kaçağı tespit servis ücretlerimiz sabit olup istanbulun nerdeyse tüm ilçelerine hizmet veriyoruz.

Su kaçağını kırmadan nasıl buluyoruz?

Su kaçağını kırmadan makianalar sayesinde buluyoruz. Zemin üzerinden su kaçak tespit dedektörü yardımı ile su sızıntı yapan bölge önce belirleniyor. Su sızıntı bölgesi bulunduktan sonra tamir süreci başlıyor. Tamir işlemleri işçilik ve parça ücretine göre değişmektedir.

Evinize bir köşeden akan ve sızan su kaçağını buluyoruz. Su kaçak tespiti yapan robot makineler ile gelip cihazla tespit yapıyoruz. Kırım Döküm olmadan su sızıntısının yerini tespit ediyoruz ve onarımını yapıyoruz. Son sistem teknoloji ile çalışıp size herzaman en modern ve kaliteli hizmeti sunuyoruz .

Yorum yap

 
Image verification