İSTANBUL TESİSAT
PETEK KOMBİ RADYATÖR TEMİZLEME KİMYASAL TEMİZLİK

PETEK KOMBİ RADYATÖR TEMİZLEME KİMYASAL TEMİZLİK

14-08-2013 10:28 H. İbrahim Petek Temizliği
PETEK KOMBİ RADYATÖR TEMİZLEME KİMYASAL TEMİZLİK

petek temizliği, makina ile radyatör temizlik, solüsyonlu radyatör temizlik, ilaçlı petek temizlik, kimyasal kalorifer tesisat temizliği

Kalorifer kombi radyatör tesisat temizliğiniz istanbul tesisat tarafından düzenli olarak yaptırabilirsiniz. Tesisat temizliğinizi diğer firmalar gibi su ile değil TSE markalı kimyasal radyatör temizlik ilacı ile temizlemekteyiz. Temizlik işlemini öncelikle kimyasal ile yaparak petekleriniz ve tesisatınız içerisindeki tortuları kireçleri söküyoruz. Daha sonra temiz su ile bu pislikleri dışarı atıyoruz. Bunuda nasıl yapıyoruz tabiki ilkel yöntemlerle değil. Kimi firmalar bu temizliği kombiden su basarak kombinin kendi gücüyle yapıyorlar. Biz bunu almanyadan radyatör temizlik için getirtdiğimiz makina yardımı ile yapıyoruz.

Radyatör temizleme makinası ile yapılan temizliğin farkı

Radyatör temizleme makinası suyu tazikli bir şekilde basarak radyatörlerin içerisinde tıkanmaya yol açan kumu taşı kireci dışarı çıkarır. Bu maddeler makinanın filitresine takılarak tekrar tesisata karışmaz. Makinanın diğer faydası ise evinizi hortum ve benzeri şeylerle kirletmeyi önlemektir. makina ile yapılan temizlikler daha sağlıklı daha temiz yapılmaktadır.

Kombi altında bulunan filitreleride ücretsiz temizliyoruz.

Petek ve radyatör temizliğini kimyasal ilaç ve petek temizleme cihazı yardımıyla temizliyoruz. Boruların içinde biriken bütün çamurlaşmış pislikleri,yağları,toz yumaklarını makine yardımıyla arındırıyoruz. Böylece ısı iletimi daha etkili olmaya başlar. Temizlenen petekler eski kombi ayarına göre daha etkili ısıtır.

Yorum yap

 
Image verification